PRZED I PO: Od pustki do nowoczesności

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

PRZED I PO: Od pustki do nowoczesności

Alicja Olko Alicja Olko
od Guillaume Jean Architect & Designer
Loading admin actions …

Jak zagospodarować puste, obdrapane cztery ściany i urządzić w nich wygodne, nowoczesne mieszkanie? Wielu z nas zadaje sobie to pytanie przed rozpoczęciem kapitalnego remontu wnętrz. Podejmując się tego zadania warto przejrzeć zdjęcia zrealizowanych już projektów, aby odnaleźć najlepsze pomysły i inspiracje. Każde pięknie zaaranżowane pomieszczenie znajdowało się przecież kiedyś w opłakanym stanie. Doskonale obrazuje to dzisiejszy projekt w ramach naszej serii przed i po. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Przed: pusto i ponuro

Tak prezentowało się wnętrze mieszkania przed tym, jak architekci wnętrz i projektanci rozpoczęli nad nim prace. Jak widać proces przebudowy tego domu zaczął się na poziomie niezwykle bazowym. Powierzchnie ścian i podłóg znajdowały się w stanie surowym, a ciągi komunikacyjne pozbawione były drzwi.

Przed: salon pozbawiony osobowości

Salon w stanie surowym prezentował się nudno i smętnie. Wnętrze to wciąż wymagało wielu zabiegów architektonicznych, aby nadawało się do późniejszej aranżacji. Przede wszystkim należało wybrać materiał na podłogę, a także elementy oświetlenia. Pomieszczenie to nie ma dostępu do dużego okna, przez co jawi się nieco zbyt ciemno i ponuro. Odpowiednio dobrane sztuczne światło to konieczność!

Przed: kuchnia

Także i tutaj wiele wymagało uwagi ekspertów- pomieszczenie kompletnie odnowiono, wykładając jego powierzchnie nowymi materiałami. Podłączono także instalacje wodną i elektryczną. Po urządzeniu kuchnia prezentować będzie się wyśmienicie!

Po: nowoczesne wnętrze

Po remoncie wnętrze emanuje nowoczesnością i elegancją. Zdecydowano się na niezawodną kombinację bieli i drewna, osiągając ponadczasowy efekt. Jasny parkiet w połączeniu z bielą ścian sprawia, że we wnętrzu tym jest jaśniej, a ono samo jawi się przestronniej. Pod sufitem zainstalowano oświetlenie, wprowadzające wyjątkowy klimat.

Po: funkcjonalność ponad wszystko

Salon wyposażono w systemy funkcjonalnych mebli do przechowywania. Staromodny koncept meblościanki przeniesiono na współczesny grunt, nadając wnętrzu praktycznego aspektu. Regały wbudowano w ścianę, oszczędzając tym samym cenny metraż. Półki przeznaczono nie tylko na przechowywanie książek, ale także ekspozycję dekoracji.

Po: kuchnia

Największą transformację przeszła w tym mieszkaniu kuchnia. Zdecydowano się na aranżacje odważną i niekonwencjonalną- zabudowa kuchenna jest smoliście czarna i jednolita. W takim samym kolorze dobrano wysokiej jakości blat wyspy kuchennej. Od strony strefy dziennej obłożono ją naturalnym drewnem. Połyskujące stalą sprzęty AGD i armatura kuchenna świetnie komponują się z czernią frontów mebli. Ogromną rolę w tym wnętrzu odgrywa oświetlenie- główne sufitowe, a także poboczne, designerskie lampy.

Podoba Wam się aranżacja w tym stylu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu