Nowoczesny dom o wspaniałym designie

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowoczesny dom o wspaniałym designie

mszpakowska mszpakowska
Nowoczesne domy od Bas Suurmond Fotografie Nowoczesny
Loading admin actions …

Mieszkanie w domu jednorodzinnym jest marzeniem wielu ludzi. Dziś zaprezentujemy Wam dom, który niedawno przeszedł metamorfozę. W tym katalogu znajdziecie rozwiązania, które mogą Was zainspirować. Sprawdź co takiego kryją te cztery ściany!

Przytulny

Już z rzutu podwórka widać, że dom jest przytulny i przestronny. Mamy sporo przestrzeni ogrodowej, w której możemy cieszyć się pod pergolą. Meble spełniają wszelkie udogodnienia nawet tych najbardziej wybrednych mieszkańców. Fasada składająca się z różnych elementów tworzy harmonijną całość. 

Ładny

Na zewnątrz znajdziemy wszystko co jest potrzebne do stworzenia idealnego miejsca do odpoczynku. Wystarczy spojrzeć jak wspaniale trawnik łączy się z tarasem. Drewniane słupy dają element wiążący z naturą, a białe donice wypełnione roślinami fantastycznie dekorują wyjście do ogrodu. 

Kuchnia

Kiedy weszliśmy do środka, od razu byliśmy pod wrażeniem. Wystrój domu jest idealnie dopracowany i powoduje, że otrzymujemy niesamowicie nowoczesny dom. Eleganckie meble i gładkie powierzchnie różnią się od tego, co mieliśmy okazję obserwować na zewnątrz. Projekt pokazuje, że wnętrze oraz zewnętrzna część domu mogą być różne od siebie jak noc i dzień, wystarczy kierować się dobrym smakiem. Architekci wykonali kawał dobrej roboty. Kuchenna wyspa jest idealnym dopełnieniem otwartej kuchni i daje możliwość gotowanie z rodziną czy przyjaciółmi. 

Biuro

W dzisiejszych czasach niestety często musimy zabierać pracę do domu. W tym projekcie stworzono idealne, jasne miejsce, które pozwoli wygrzebać się ze wszystkich zaległości. Całość usytuowana jest w domowym zaciszu i idealnie komponuje się z resztą pomieszczenia. 

Sypialnia

Po ciężkiej pracy należy się odpoczynek. Dlatego też wystrój sypialni powinien być wyjątkowo starannie dopracowany. W tym domu udało się stworzyć niesamowity klimat. Ścianka za łóżkiem dzieli pomieszczenie na dwie strefy, sypialnianą i garderobianą. Nie daje to jednak optycznego zmniejszenia pokoju, a wszystko za sprawą otwartego sufitu. 

Sprawdź również inny dom, który zaskakuje swoim wnętrzem!

Co myślisz o nowej odsłonie domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu