Projekt: Dom w filodendronach 3: styl , w kategorii  zaprojektowany przez ARCHON+ PROJEKTY DOMÓW

Fantastyczny dom z basenem

mszpakowska mszpakowska
Loading admin actions …

Miejsce, w którym można się realizować, marzyć i korzystać z każdego dnia na sto procent – tak można opisać dom stworzony przez architektów biura Archon+. Piętrowy budynek oferuje nam nowoczesne wzornictwo, innowacyjne technologię i odrobię luksusu – idealną mieszankę dla każdej rodziny. 

Sprawdź to z nami! Oprócz wspaniałego wnętrza, czeka Cię również niesamowity basen z bezpośrednim zejściem z tarasu. 

Promienna elewacja

Jasne ściany i dach w odcieniach szarości, to elementy, które skrywają marzenie każdej rodziny. Architekci Archon+ wykorzystali sprytną kombinację betonu i drewna, dzięki czemu fasada jest niezwykle świeża, a nowoczesny dom pięknie prezentuje się już z ulicy. 

Niemal wszystkie pomieszczenia znajdujące się na górze posiadają swój balkon, dzięki czemu otrzymujemy piękny widok na okolicę. 

Otwarta przestrzeń

Architekci postawili duży nacisk na przytulny charakter pomieszczeń podczas realizacji tego projektu. W związku z tym, że biel pokrywa wszystkie ściany pokoju: jadalni, kuchni, salonu, otrzymujemy piękny efekt otwartej przestrzeni. Niezakłócone niczym połączenia pomiędzy strefami powodują, że na pierwszym planie są tutaj kluczowe elementy życia rodzinnego: społeczeństwo i wspólnota. 

Pokoje zalane światłem

Ogromne okna znajdujące się na parterze pozwalają na zalanie wnętrza naturalnym światłem. W okresie letnim duże drzwi ułatwiają bezpośrednie wyjście na taras, z którego już tylko kilka kroków dzieli nas od basenu. Czy kogoś jeszcze musimy przekonywać, że jest to wymarzony dom? 

Wyjątkowe meble

Projekty architektów wnętrz również wywarły na nas ogromne wrażenie! Meble zostały wybrane z dbałością o każdy szczegół. Fotele z pomarańczowymi poduchami nadają pomieszczeniu wyjątkowy charakter, drewniane elementy i kominek pomagają wprowadzić ciepłą atmosferę. 

Urlopowy nastrój

Za domem możemy ukryć się przez wszystkimi problemami. Basen, drzewa, spokojny krajobraz, wszystko to sprawia, że możemy się w pełni zrelaksować. Chciałbyś mieć basen w swoim ogrodzie? Zapoznaj się z naszym poradnikiem: Prywatny basen na tarasie – co trzeba wiedzieć.

Otwarte i jasne pokoje, basen, który jest dostępny z tarasu i eleganckie meble tworzące całą atmosferę – kto nie marzy o takim domu?

Chciałbyś spędzić życie w takim domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu