8 niesamowitych domów, które znajdziesz w katalogach

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

8 niesamowitych domów, które znajdziesz w katalogach

mszpakowska mszpakowska
Wiejskie domy od homify Wiejski
Loading admin actions …

W dzisiejszym katalogu przyjrzymy się domom stojącym w okolicach Buenos Aires. Zebraliśmy osiem projektów, które najlepiej odzwierciedlają style, które są tam stosowane. Pokarzemy Wam domy znajdujące się w Pilar, Ituzaingo, Escobar Nordelta, Olivos, Martindale, Tigre i San Isidro. 

Architektura na obrzeżach, jak i w samym Buenos Aires, jest bardzo zróżnicowana, jednak zachowuje trendy, które można spotkać w każdym z domów. Naturalne piękno środowiska naturalnego przyczyniło się do stworzenia niesamowitych posiadłości, robiących wrażenie na każdym zwiedzającym. 

Nie zwlekajmy zatem dłużej i przenieśmy się za ocean, aby podziwiać działa zdolnych architektów, 

Eklektyczny dom w Pilar

Ten dom zbudowany w Pilar przez architektów z biura Parrado Arquitectura, jest idealnym przykładem tendencji integracyjnych, o których nadmieniliśmy wcześniej.

Znajdziemy tutaj salon połączony z kuchnią, gdzie roztacza się widok na ogród. Dom skrywa trzy sypialnie i dwie łazienki (jedna z nich jest prywatna, przylegająca do sypialni). Dom ma powierzchnię 160m2.

Tutaj znajdziecie widok od strony ogrodu. 

Dworek w Ituzaingo

Wiejskie domy od homify Wiejski

Ten niesamowity dom sprawia, że chcemy jak najszybciej spakować się i uciec z zatłoczonego miasta. Posesja o powierzchni 550m2 i godnym pozazdroszczenia ogrodzie, łączy dwuspadową cegłę, belki i ciemnoszare dachówki, co jest często spotykaną kombinacją w Buenos Aires. 

Zrównoważony dom w Escobar

Odpowiedzialnymi za ten zrównoważony dom na skraju laguny są projektanci z BAM! Architektura w San Isidro. Budynek znajduje się  w okolicy pola golfowego. W domu wykorzystano systemy energetyczne czerpiące ze źródeł naturalnych, dzięki czemu projekt jest w stu procentach ekologiczny.

Klasyczny dom w Nordelta

Architekci M & CC w Benavidez postawili na klasykę podczas budowy tej posiadłości mierzącej 500m2. Goście witani są imponującą fasadą otoczoną rondem. Jasne ściany kontrastują z czarnym dachem, dzięki czemu otrzymano klasyczne, eleganckie połączenie.

Rustykalny dom w Olivos

Twórcą tego domy był Alejandro Sticotti. Styl wykorzystujący naturalne drewno jest co raz częściej spotykany w planach domów w  tej okolicy. Zaletą projektu jest podwójna wysokość, która pozwala na stworzenie niesamowitego efektu.

Śródziemnomorski dom w Martindale

Choć styl kolonialny nie jest tu najczęściej spotykany, ten dom, niczym żywcem przeniesiony znad Morza Śródziemnego, idealnie wpasowuje się w malowniczy krajobraz. Ciepłe barwy fasady zachęcają do wejścia do środka, a liczne balkony i tarasy pozwalają korzystać z uroków na zewnątrz. 

Nowoczesny dom w Tigre

Architekci z 2424 Arquitectura stworzyli dom pokryty sidingiem (pionowym i poziomym), który pomalowany został na czarno, a całość dopełniono elementami z kamienia. Położony wzdłuż rzeki posiada własne molo, co od razy zwiększa poczucie luksusu. Duże okna dają wewnatrz widok na ogród i spokojną wodę. 

San Isidro w stylu angielskim

Ten dom wyraźnie nawiązuje do stylu angielskiego. Białe okiennice kontrastują z kolorem cegły. Posiadłość ma trzy piętra, dwa balkony z drzwiami francuskimi i łukowate okna na ostatniej kondygnacji. Spektakularna galeria ogrodzona żelazną pergolą, pozwala cieszyć się ogrodem bez, tak naprawdę, opuszczania domu. 

Sprawdź także: 10 świetnych domów przyszłości.

Który projekt podoba Wam się najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu