Dom o niezwykłym wnętrzu | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Dom o niezwykłym wnętrzu

mszpakowska mszpakowska
Zinc Extension Nowoczesne domy od Urban Creatures Architects Nowoczesny
Loading admin actions …

Co przychodzi Ci do głowy kiedy słyszysz nowoczesne wnętrze? Chociaż niektóre pomysły zdają się być nieco niespójne i zbyt ekstrawaganckie, to część z nich robi niesamowite wrażenie. I to właśnie zobaczymy dzisiaj!

Projekt stworzony został przez grupę architektów, którzy nie myśleli jedynie o samej aranżacji przestrzeni, ale również postawili nacisk na wszech panujący styl. Jeśli chcesz zobaczyć odrobinę nowoczesnych inspiracji, zapraszamy do dalszej części. 

Nie ma jak w domu

Od razu zaskakuje nas dobudówka w nowoczesnym stylu, która spowodowała powiększenie przestrzeni. Co więcej, jej charakter zmienił ogólny obraz domu na mniej klasyczny.

Zastosowanie elementów w kolorze stali robi dużo większe wrażenie, niż gdyby wzięto pod uwagę odcienie czerni, czy bieli. Wszystko idealnie współgra z drzwiami tarasowymi, które zachęcają do wejścia do środka.

Dobre wykończenie

Można zrozumieć, dlaczego cynk staje się odpowiednim materiałem do wykańczania domów, prawda? To, jak łatwo można otrzymać idealnie krawędzie i piękne kształty, w całości daje spektakularny efekt.

Łączenie nowoczesnych i naturalnych materiałów może wydawać się nie lada wyzwaniem. Jednak wystarczy spojrzeć na prezentowany taras, aby zobaczyć, jak wspaniały efekt można uzyskać, dzięki drewnianemu pokładowi.

Nowe wymiary

To nowoczesne rozszerzenie przestrzeni otwiera nowe możliwości przed klasycznym domem rodzinnym. Całkiem dosłownie, z przestrzeni usunięto wszystko co niezbędne, a dzięki temu uzyskano dużo bardziej otwarty plan. Co za ogromna różnica! 

Duże przejścia pomiędzy pomieszczeniami dają niesamowite poczucie przestrzeni i świeżości przez cały czas. Nie należy się jednak obawiać chłodnej atmosfery, bowiem ciepły kolor drewna nadaje pomieszczeniu przytulny charakter. 

Urządzanie

Co za wspaniała kuchnia! Kontrast pomiędzy ostrymi liniami cynkowej dobudówki oraz okrągłymi rantami szafek daje niesamowity efekt i sprawia, że wnętrze staje się przytulne. 

Proste, eleganckie i doskonale oświetlone pomieszczenie jest częścią pięknej, użytkowe przestrzeni w nowoczesnym wydaniu.  

Najlepsze z najlepszych

Ten dom zawiera rozwiązania, które robią wrażenie na każdym kroku. Z jednej strony tradycyjny dom, jednak dobudowana przestrzeń totalnie zmienia jego charakter. Projekt jest owocem ogromnego geniuszu. Biała kuchnia stwarza poczucie otwartości i przestrzeni i idealnie łączy się z całym zamysłem architektów. Towarzyszące jej ogromne przeszklenia sprawiają, że możemy mieć oko na bawiące się dzieci nawet wtedy, kiedy przygotowujemy obiad. 

Jeśli interesuje Cię nowoczesność, sprawdź również Niesamowity dom przyszłości.

Podoba Ci się takie rozwiązanie powiększenia przestrzeni? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu