Nowoczesny loft dla praktycznej rodziny | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowoczesny loft dla praktycznej rodziny

mszpakowska mszpakowska
od SMMARQUITECTURA Minimalistyczny
Loading admin actions …

Dzisiaj przeniesiemy się do Barcelony, gdzie znajduje się niezwykle nowoczesny loft. Projekt powstał pod okiem architektów z biura Smmarquitectura, którzy znani są z szerokich, wysokich i funkcjonalnych pomieszczeń. Znajdziemy tutaj nowoczesny i atrakcyjny wystrój, przy użyciu również starych elementów, który idealny jest dla młodej rodziny. 

Wszystko się zmienia…

Wybrana paleta kolorów skłania się ku jasnym odcieniom. Wyjątkiem są niektóre akcesoria. Tekstury ścian są gładkie, jednak jedna została pokryta cegłą, dzięki czemu pomieszczenia nabrało charakteru. 

Palety są znakomitymi elementami w meblowaniu mieszkania. Stosuje się je jako krzesła, stoły, a nawet do pokrywania ścian. Zdecydowanie są one świetnym rozwiązaniem jeśli chcesz odnowić mieszkanie, lecz Twój budżet jest ograniczony. W ciągu kilku minut możesz stworzyć z nich wspaniałe meble.

Sprawdź: 11 najlepszych pomysłów na meble z palet!

Połączony

Z tej perspektywy możemy zobaczyć faktyczny rozmiar projektu. Wszystkie pomieszczenia są połączone ze sobą tworząc spójne środowisko. 

Na parterze widoczne są wspólne strefy (jadalnia, pokój dzienny, bawialnia, kuchnia). Na antresoli znajdziemy prywatne pokoje (dwie sypialne i łazienkę). 

Mieszkanie jest przestronne i niezwykle wysokie. W aranżacji wnętrz wykorzystano różnego rodzaju materiały: cegłę, beton, stal. 

Dla każdego

Kto powiedział, że loft przeznaczony jest dla jednej osoby lub pary? Ten projekt został dostosowany do potrzeb mieszkańców i nawet najmłodsi znajdą coś dla siebie. 

Bawialnię stworzono z pomocą kilku zabawek, biblioteczki oraz miękkiego dywanu. Tutaj również znajdziemy zastosowanie palet jako przykrycie ścian. 

Przytulny klimat podkreśla kolorowy napis oraz ponad pół tuzina doniczek z kwiatami. 

Niezwykle nowoczesny

W kuchni znajdziemy nowoczesne wzornictwo. Pomieszczenie zaprojektowano w klasycznym połączeniu czerni i bieli, z linią szafek oraz funkcjonalną wyspą na środku. Użyto również farby tablicowej, która jest nie tylko dekoracyjna ale i funkcjonalna. 

Wyspa jest fantastycznym rozwiązaniem! Dzięki niej dostajemy większą przestrzeń roboczą, a dodatkowo możemy przy niej zjeść szybkie śniadanie, czy podwieczorek. Trio lamp zwisających z sufitu nie daje wątpliwości, że miejsce jest perfekcyjne!

Na górze

Podążając schodami znajdziemy dwie sypialnie i łazienkę. Aby zabezpieczyć przestrzeń, lecz jej nie ograniczać, wykorzystano szklaną barierkę. Ściana została ozdobiona licznymi ramkami, co fantastycznie zda egzamin, jeśli nie masz pomysłu na udekorowanie pustej przestrzeni. Ale to nie wszystko! Przy podłodze znajdziemy skrzynię z roślinami,  co daje fantastyczne połączenie z naturą. 

Prostota i wygoda

Rzućmy okiem na jedną z sypialni. Mimo, że nie wykorzystano tutaj zbyt wiele materiałów, pokój jest bardzo wygodny i funkcjonalny. Proste meble i odpowiednie urządzenie spowodowały,  że pokój jest przestronny. 

Mały i funkcjonalny

Ostatnim przystankiem jest sypialnia najmłodszego członka rodziny. Podobnie jak w innych pomieszczeniach, przestrzeń jest jasna i praktyczna. Białe meble potęgują to uczucie. 

Które pomieszczenie podoba Wam się najbardziej? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu