7 słonecznych salonów ogrodowych | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

7 słonecznych salonów ogrodowych

mszpakowska mszpakowska
od Rattania GmbH Nowoczesny
Loading admin actions …

Czy można w ogrodzie stworzyć miejsce idealne do spędzania czasu z przyjaciółmi, z widokiem na podwórko, strefą do zabaw, miejsce na wzór salonu, lecz poza domem? Oczywiście! Jak będzie wyglądało to miejsce, idealne do wypicia porannej kawy, będzie zależało jedynie od naszej wyobraźni. Poniżej znajdziesz siedem propozycji, które staną się dla Ciebie inspiracją. 

Chroniony

Nawet altanki są obecnie bardziej stylowe i nowoczesne. Gwarantują one możliwość spędzania czasu w ogrodzie, niemal w każdych warunkach pogodowych. Słońce, wiatr, a nawet deszcz nie zakłócą rodzinnego spotkania. Sam wygląd altanki sprawia, że ogród staje się niezwykle elegancki.  

Luksusowy

od homify Azjatycki

Czysty luksus znajdziemy na drewnianej platformie, tworzącej swoiste patio w głębi ogrodu. Znajdziemy tutaj mnóstwo miejsca do siedzenia, zarówno w promieniach słońca, jak i w cieniu. Ciepły kolor drewna stanowi wspaniały kontrast do jasnych poduszek, siedzeń i zasłon. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy kochają luksus, piękno i wygodę. 

Purystyczny

Obszar służący do siedzenia dostał ograniczony do całkowitego minimum, jednak nie odebrało mu to poczucia stylu. Jeśli lubisz purystyczny wygląd oraz przestrzenie otwarte, od razu pokochasz ten dziedziniec. Wysokiej jakości materiały naturalne, takie jak drewniana podłoga oraz kamienne ławki, idealnie wpasowują się w zielone otoczenie. Elementem dopełniającym całość jest pionowy ogród na tyłach siedzenia. Lampy ogrodowe pomogą wprowadzić odpowiedni nastrój, od Ciebie będzie zależało czy wybierzesz jasne oświetlenie, czy romantycznym, przytłumiony blask.

Zobacz jak stworzyć ogród wertykalny, nie tylko na zewnątrz! Wszystkie wskazówki znajdziesz w katalogu: Wertykalny ogród – wyjątkowy pomysł na ściany!

Komfortowy

Rachityczne, plastikowe krzesła już dawno wyszły z mody. Dzisiejsze meble ogrodowe dają zupełnie nowe możliwości. Każdy kto lubi wygodę i elegancję, znajdzie odpowiednie dla siebie stoły i kanapy, które spokojnie mogą rywalizować z meblami domowych salonów. 

Klasyczny

Ogrodowe stoły, krzesła, komplety od Stańczyk Konstrukcje Nowoczesny
Stańczyk Konstrukcje

Ogrodowe stoły, krzesła, komplety

Stańczyk Konstrukcje

Taki zestaw prezentowanych mebli w różnej kolorystyce, od razu sprawia, że wracają wspomnienia związanie z wakacjami u dziadków na wsi, dzięki czemu od razu czujemy się swobodniej. Meble są w ponadczasowych stylu, który nigdy nie wychodzi z mody. 

Nowa interpretacja

Leżaki przywołują na myśl wakacje nad morzem, świeże powietrze i szum fal. Tradycyjne modele są jednak często bardzo drogie i w dodatku rozległe, przez co zajmują dużo miejsca. Nieco zmniejszona wersja idealnie wpasuje się w ogrodowy krajobraz, dając namiastkę wakacyjnego ducha. 

Doprawiony

od looms Nowoczesny Syntetyk Brązowy

Tutaj kolejny raz znajdziemy klasyczny element ogrodowy, poddany jednak metamorfozie. Huśtawki zawsze są ulubionym meblem w ogrodzie, jednak obecnie nie musimy być skazani na te tandetne, rodem z lat sześćdziesiątych.  

Który element spodobał Wam się najbardziej? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu