Dom zmieniony nie do poznania - bez remontu!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Dom zmieniony nie do poznania – bez remontu!

A.D. A.D.
Nowoczesny salon od Boite Maison Nowoczesny
Loading admin actions …

Dziś mamy dla Was bardzo wyjątkowy projekt apartamentu, który zmienił się całkowicie ale bez wielkiego remontu i renowacji. Starym, nieciekawym obiektem w nadmorskim kurorcie zajęły się ekspertki od home stagingu, BOITE MAISON. Efekt końcowy sprawi, że oniemiejecie z wrażenia!

Home staging zyskuje coraz większą sławę w Polsce. Polega na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu. Celem takiego przygotowania jest zainteresowanie jak największej liczby oglądających nieruchomość, a przez to przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu za możliwie najwyższą cenę. Ale czy chcielibyście sprzedać taką nieruchomość?! Rozstanie mogłoby być bolesne, oceńcie sami…

Przed zmianami : salon

Zanim do pracy przystąpiły ekspertki od home stagingu posiadłość wyglądała bardzo smutno i nieciekawie. Starodawny wystrój nawiązywał do nurtu kolonialnego jednak wyraźnie widać, że był już dość niemodny. Ciemne, masywne meble mocno przytłaczają pomieszczenie, które wydaje się małe i zagracone. Wypoczynek w takim miejscu jest prawie niemożliwy…

Przed zmianami : sypialnia

W sypialni, wcale nie jest lepiej! Nieefektowne łóżko nad, którym zawisł mocno wysłużony kilim nie zachęca do chwili relaksu. Ciemne dodatki robią podobne wrażenie jak w pokoju dziennym. Jest smutno i przytłaczająco, panuje negatywna energia. Ale co zrobić? Budżet właścicieli jest mocno ograniczony…

Nowy salon

Sercem domu, po metamorfozie stała się ta wyjątkowa przestrzeń życiowa, która osiągnęła wspaniałą równowagę! Nie ma tu za mało ani za dużo: jest idealnie! Oryginalna podłoga marmurowa wyglądają tak świeżo i nowocześnie, gdy towarzyszą jej modne meble i dodatki. Piękny drewniany sufit jest wyeksponowany a dzięki niemu przestrzeń jest nasycona ciepłem i bogata w faktury. Poszczególne elementy gromadzą się wokół kominka, który jest teraz doskonale widoczny. Jest jasno i wesoło.

Piękna kuchnia

Kuchnia jest po prostu wspaniała! Schowana w małej wnęce, wyłożonej płytkami retro, to absolutny hit. Gdyby nie wymieniono stolarki i sprzętów, płytki wyglądałyby bardzo niemodnie i przestarzale ale w obecnej sytuacji tworzą zabawny, wyrafinowany i nieco ekscentryczny akcent. 

Sypialnia

Jak tutaj jasno i przytulnie! Nie chce się wierzyć, że to to samo pomieszczenie. Zmiana dywanu, na ten w kolorze ochry, okazała się kluczową kwestią. Pozytywny, wyraźny akcent kolorystyczny zmienił tutaj wszystko. Nowe życie zyskała także przytłaczająca ciemna komoda, która dawniej służyła jako mebel pod telewizor do salonu. Została przemalowana na jasny odcień i w nowej roli spełnia się rewelacyjnie. Dopełnieniem stylizacji są delikatne, zwiewne zasłony na oknie. Nie ograniczają dopływu światła ale stoją na straży prywatności mieszkańców. 

Łazienka

W łazience jest równie wesoło jak w pozostałych pomieszczeniach. Retro płytki, w starej scenerii robiły wrażenie niemodnych i przestarzałych ale gdy wymieniono armaturę łazienkową i ceramika zyskała nowe życie. Ciepłe odcienie płytek doskonale wpływają na atmosferę – jest przytulnie, ciepło i dynamicznie – zupełnie jak w pozostałych pomieszczeniach.

A na deser – wspaniałe widoki

A kiedy wszystko jest powiedziane i zrobione, a potencjalni nabywcy zostali oczarowani wnętrzem domu, pozostał jeszcze jeden ostateczny szlif, który z pewnością przypieczętuje umowę: ten widok! W komplecie z idealnie ustawionymi na zewnątrz winem i tacą świeżych produktów – można po prostu marzyć i wyobrażać sobie życie tam w tej pięknej, malowniczej okolicy.

Lubicie takie metamorfozy? Zobaczcie również: Powiew świeżości w starym mieszkaniu

Jak Wam się podoba ta wyjątkowa zmiana?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu