Top 5 tygodnia - fascynujące domy i podwórka!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia – fascynujące domy i podwórka!

Anna Tużnik – homify Anna Tużnik – homify
House W Nowoczesne domy od Peter Ruge Architekten Nowoczesny
Loading admin actions …

Poszukujecie pomysłów na dom i aranżację teru w okół jego? Cóż… To świetnie trafiliście! U nas znajdziecie funkcjonalne wskazówki, które idą parą z wspaniałymi inspiracjami na piękne wnętrza a także tarasy i ogrody. Tutaj czekają na Was wspaniałe inspiracje na piękną aranżację, oryginalny wystrój. Zobaczcie projekty, które zyskały Wasz największy podziw w tym tygodniu!

1. Własny dom w mgnieniu oka- 6 niesamowitych domków prefabrykowanych

Budowa domu nie musi trwać wieki… można to wykonać prawie że w mgnieniu oka! Domy prefabrykowane to takie, których niemal osiemdziesiąt procent elementów składających się na ich strukturę produkowanych jest w fabryce, transportowanych na miejsce budowy i składanych właśnie tam. Do tego koszta są niskie! Przygotowaliśmy dla Was 6 niesamowitych domków prefabrykowanych, które z pewnością pobudzą Wasze zainteresowanie!

2. 10 najpiękniejszych projektów domów

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG Nowoczesne domy od Pracownia Projektowa ARCHIPELAG Nowoczesny
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Jeżeli jednak wolicie domki jednorodzinne, gdzie jest więcej miejsca. Także marzy Wam się piękny ogród… To zapraszamy na:10 najpiękniejszych projektów domów! Wystarczy kilka charakterystyczny elementów, oryginalne zestawienie materiałów budowlanych i piorunujący efekt końcowy mamy gotowy. Z resztą zobaczcie sami!

3. Hollywoodzka willa w środku lasu!

Dom jednorodzinny nie wystarcza? Nie ma problemu! Zabieramy Was na wycieczkę do okolic Warszawy… Tam została postawiona niesamowita Hollywoodzka willa w środku lasu! Piękna zewnątrz i wewnątrz. Po prosu cudo architektury! Nie zwlekajcie dłużej i podziwiajcie!

4. 6 fantastycznych podwórek, które motywują do przemiany własnego

Masz ładny ogród ale czegoś Ci w nim brak? To najwyższa pora na przemianę. Przygotowaliśmy dla Was piękne podwórka, które motywują do przemiany własnego! Nie zwlekajcie i dajce się upić fantastycznymi projektami, które podbiją Wasze serca! 

6. Dom rodzinny wypełniony bogactwem

Podmiejski dom w amerykańskim stylu… Czemu nie! A jego wnętrze piękne z rustykalnym smakiem. Co tu dużo opisywać… Dom pokrywa potrzeby każdej rodziny i do tego ma styl. Przekonajcie się sami i wejdźcie do domu rodzinnego wypełnionego bogactwem.

Który projekt podoba się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu