Projekty, nowoczesne Domy zaprojektowane przez Peter Ruge Architekten

Top 5 tygodnia – fascynujące domy i podwórka!

Anna Tużnik – homify Anna Tużnik – homify
Google+
Loading admin actions …

Poszukujecie pomysłów na dom i aranżację teru w okół jego? Cóż… To świetnie trafiliście! U nas znajdziecie funkcjonalne wskazówki, które idą parą z wspaniałymi inspiracjami na piękne wnętrza a także tarasy i ogrody. Tutaj czekają na Was wspaniałe inspiracje na piękną aranżację, oryginalny wystrój. Zobaczcie projekty, które zyskały Wasz największy podziw w tym tygodniu!

1. Własny dom w mgnieniu oka- 6 niesamowitych domków prefabrykowanych

Budowa domu nie musi trwać wieki… można to wykonać prawie że w mgnieniu oka! Domy prefabrykowane to takie, których niemal osiemdziesiąt procent elementów składających się na ich strukturę produkowanych jest w fabryce, transportowanych na miejsce budowy i składanych właśnie tam. Do tego koszta są niskie! Przygotowaliśmy dla Was 6 niesamowitych domków prefabrykowanych, które z pewnością pobudzą Wasze zainteresowanie!

2. 10 najpiękniejszych projektów domów

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG : styl nowoczesne, w kategorii Domy zaprojektowany przez Pracownia Projektowa ARCHIPELAG
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Jeżeli jednak wolicie domki jednorodzinne, gdzie jest więcej miejsca. Także marzy Wam się piękny ogród… To zapraszamy na:10 najpiękniejszych projektów domów! Wystarczy kilka charakterystyczny elementów, oryginalne zestawienie materiałów budowlanych i piorunujący efekt końcowy mamy gotowy. Z resztą zobaczcie sami!

3. Hollywoodzka willa w środku lasu!

Dom jednorodzinny nie wystarcza? Nie ma problemu! Zabieramy Was na wycieczkę do okolic Warszawy… Tam została postawiona niesamowita Hollywoodzka willa w środku lasu! Piękna zewnątrz i wewnątrz. Po prosu cudo architektury! Nie zwlekajcie dłużej i podziwiajcie!

4. 6 fantastycznych podwórek, które motywują do przemiany własnego

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez italiagiardini
italiagiardini

giardini a terrazza in Costa Azzurra

italiagiardini

Masz ładny ogród ale czegoś Ci w nim brak? To najwyższa pora na przemianę. Przygotowaliśmy dla Was piękne podwórka, które motywują do przemiany własnego! Nie zwlekajcie i dajce się upić fantastycznymi projektami, które podbiją Wasze serca! 

6. Dom rodzinny wypełniony bogactwem

Podmiejski dom w amerykańskim stylu… Czemu nie! A jego wnętrze piękne z rustykalnym smakiem. Co tu dużo opisywać… Dom pokrywa potrzeby każdej rodziny i do tego ma styl. Przekonajcie się sami i wejdźcie do domu rodzinnego wypełnionego bogactwem.

Który projekt podoba się Wam najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu