Projekty, nowoczesne Domy zaprojektowane przez Peter Ruge Architekten

Top 5 tygodnia – fascynujące domy i podwórka!

Anna Tużnik – homify Anna Tużnik – homify
Google+
Loading admin actions …

Poszukujecie pomysłów na dom i aranżację teru w okół jego? Cóż… To świetnie trafiliście! U nas znajdziecie funkcjonalne wskazówki, które idą parą z wspaniałymi inspiracjami na piękne wnętrza a także tarasy i ogrody. Tutaj czekają na Was wspaniałe inspiracje na piękną aranżację, oryginalny wystrój. Zobaczcie projekty, które zyskały Wasz największy podziw w tym tygodniu!

1. Własny dom w mgnieniu oka- 6 niesamowitych domków prefabrykowanych

Budowa domu nie musi trwać wieki… można to wykonać prawie że w mgnieniu oka! Domy prefabrykowane to takie, których niemal osiemdziesiąt procent elementów składających się na ich strukturę produkowanych jest w fabryce, transportowanych na miejsce budowy i składanych właśnie tam. Do tego koszta są niskie! Przygotowaliśmy dla Was 6 niesamowitych domków prefabrykowanych, które z pewnością pobudzą Wasze zainteresowanie!

2. 10 najpiękniejszych projektów domów

Jeżeli jednak wolicie domki jednorodzinne, gdzie jest więcej miejsca. Także marzy Wam się piękny ogród… To zapraszamy na:10 najpiękniejszych projektów domów! Wystarczy kilka charakterystyczny elementów, oryginalne zestawienie materiałów budowlanych i piorunujący efekt końcowy mamy gotowy. Z resztą zobaczcie sami!

3. Hollywoodzka willa w środku lasu!

Dom jednorodzinny nie wystarcza? Nie ma problemu! Zabieramy Was na wycieczkę do okolic Warszawy… Tam została postawiona niesamowita Hollywoodzka willa w środku lasu! Piękna zewnątrz i wewnątrz. Po prosu cudo architektury! Nie zwlekajcie dłużej i podziwiajcie!

4. 6 fantastycznych podwórek, które motywują do przemiany własnego

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez italiagiardini
italiagiardini

giardini a terrazza in Costa Azzurra

italiagiardini

Masz ładny ogród ale czegoś Ci w nim brak? To najwyższa pora na przemianę. Przygotowaliśmy dla Was piękne podwórka, które motywują do przemiany własnego! Nie zwlekajcie i dajce się upić fantastycznymi projektami, które podbiją Wasze serca! 

6. Dom rodzinny wypełniony bogactwem

Podmiejski dom w amerykańskim stylu… Czemu nie! A jego wnętrze piękne z rustykalnym smakiem. Co tu dużo opisywać… Dom pokrywa potrzeby każdej rodziny i do tego ma styl. Przekonajcie się sami i wejdźcie do domu rodzinnego wypełnionego bogactwem.

Który projekt podoba się Wam najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu