Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia- małe domy i jak je modnie urządzić!

Alicja Olko Alicja Olko
Google+
Loading admin actions …

Mieszkanie w małych domach coraz częściej staje się świadomym wyborem,a nie przymusem. Taka opcja jest szczególnie korzystna dla tych, którzy chcą żyć oszczędnie, porządnie, w zgodzie z naturą, nie potrzebują dużej przestrzeni do mieszkania i nie posiadają funduszu na duży dom. Na homify codziennie udowadniamy Wam, że małe jest po prostu piękne! Prezentujemy projekty domów małych, ale modnie i pomysłowo urządzonych. Zobaczcie najpopularniejsze z nich.

1. Mały dom – wielkie wrażenie!

Projekty,   zaprojektowane przez The Wee House Company
The Wee House Company

One Bedroom Wee House Exterior

The Wee House Company

Ten uroczy, niewielki dom mieści w sobie wszystko, co do wygodnego życia potrzebne. Jego wnętrza zaprojektowano w taki sposób, aby maksymalnie zaoszczędzić przestrzeń i wykorzystać dostępny metraż. Zarówno z zewnątrz, jak i w środku jest niezwykle przytulny i urokliwy. Niebieska elewacja w połączeniu z białą stolarką okien i drzwi przywodzi na myśl domek z bajki. Obejrzyjcie koniecznie, jak efektownie urządzono jego wnętrza- Mały dom – wielkie wrażenie!

2. 10 absolutnie rewelacyjnych kuchni!

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Infinity Spaces
Infinity Spaces

Sunny Isles – FL – US

Infinity Spaces

Kuchnia jest sercem każdego domu- także tego niewielkiego. Często to właśnie w tym pomieszczeniu spędzamy najwięcej czasu, i to nie tylko na gotowaniu. Także na niewielkiej przestrzeni można zaaranżować taką kuchnię, która będzie robić ogromne wrażenie! Obejrzyjcie koniecznie nasze zestawienie 10 absolutnie rewelacyjnych kuchni!

3. Dom parterowy jak z bajki!

Domy parterowe są najpopularniejszym wyborem na własne gniazdko wśród młodych rodzin. Taki model to dom na długie lata, w którym łatwo i przyjemnie będzie się mieszkać także po wielu latach. Przykład, który Wam prezentowaliśmy, to absolutny hit pośród takich domów- zachwyca nie tylko z zewnątrz, ale także w środku. Obejrzyjcie parterowy dom marzeń w Katalogu Inspiracji Dom parterowy jak z bajki!

4. Dom o czterech twarzach!

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Möhring Architekten
Möhring Architekten

Fassade Nordansicht Reet

Möhring Architekten

Są takie domy, które najzwyczajniej nas zadziwiają. Czy to nietypowym kształtem swojej bryły, czy też niekonwencjonalnym wnętrzem- obok nich po prostu nie można przejść obojętnie. Taki właśnie dom prezentowaliśmy Wam w tym tygodniu na homify. W zależności od strony, z której się na niego patrzy, dom ten prezentuje swoje inne oblicze. Jeżeli chcecie zobaczyć, jak wygląda z innych perspektyw, zajrzyjcie do artykułu Dom o czterech twarzach!

5. 10 trendów obowiązkowych w nowoczesnych wnętrzach!

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Elfa Deutschland GmbH
Elfa Deutschland GmbH

Das Auge isst mit!

Elfa Deutschland GmbH

Urządzając wnętrze małego domu, warto pamiętać również o najnowszych wnętrzarskich trendach! Niektóre z nich są absolutnie ponadczasowe, a inne całkowicie nowe- bez względu na to, aranżując w zgodzie z nimi mamy pewność, że nasze wnętrza będą stylowe i szykowne. Zapoznajcie się z najciekawszymi trendami na 2016 roku w artykule 10 trendów obowiązkowych w nowoczesnych wnętrzach!

Który projekt najbardziej się Wam podobał?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu