Top 5 tygodnia- małe domy i jak je modnie urządzić!

Alicja Olko Alicja Olko
Waldhaus mit Durchblick, Möhring Architekten Möhring Architekten Nowoczesne domy
Loading admin actions …

Mieszkanie w małych domach coraz częściej staje się świadomym wyborem,a nie przymusem. Taka opcja jest szczególnie korzystna dla tych, którzy chcą żyć oszczędnie, porządnie, w zgodzie z naturą, nie potrzebują dużej przestrzeni do mieszkania i nie posiadają funduszu na duży dom. Na homify codziennie udowadniamy Wam, że małe jest po prostu piękne! Prezentujemy projekty domów małych, ale modnie i pomysłowo urządzonych. Zobaczcie najpopularniejsze z nich.

1. Mały dom – wielkie wrażenie!

One Bedroom Wee House Exterior The Wee House Company
The Wee House Company

One Bedroom Wee House Exterior

The Wee House Company

Ten uroczy, niewielki dom mieści w sobie wszystko, co do wygodnego życia potrzebne. Jego wnętrza zaprojektowano w taki sposób, aby maksymalnie zaoszczędzić przestrzeń i wykorzystać dostępny metraż. Zarówno z zewnątrz, jak i w środku jest niezwykle przytulny i urokliwy. Niebieska elewacja w połączeniu z białą stolarką okien i drzwi przywodzi na myśl domek z bajki. Obejrzyjcie koniecznie, jak efektownie urządzono jego wnętrza- Mały dom – wielkie wrażenie!

2. 10 absolutnie rewelacyjnych kuchni!

Kuchnia jest sercem każdego domu- także tego niewielkiego. Często to właśnie w tym pomieszczeniu spędzamy najwięcej czasu, i to nie tylko na gotowaniu. Także na niewielkiej przestrzeni można zaaranżować taką kuchnię, która będzie robić ogromne wrażenie! Obejrzyjcie koniecznie nasze zestawienie 10 absolutnie rewelacyjnych kuchni!

3. Dom parterowy jak z bajki!

Realizacja projektu Neptun 4 homify Nowoczesne domy
homify

Realizacja projektu Neptun 4

homify

Domy parterowe są najpopularniejszym wyborem na własne gniazdko wśród młodych rodzin. Taki model to dom na długie lata, w którym łatwo i przyjemnie będzie się mieszkać także po wielu latach. Przykład, który Wam prezentowaliśmy, to absolutny hit pośród takich domów- zachwyca nie tylko z zewnątrz, ale także w środku. Obejrzyjcie parterowy dom marzeń w Katalogu Inspiracji Dom parterowy jak z bajki!

4. Dom o czterech twarzach!

Są takie domy, które najzwyczajniej nas zadziwiają. Czy to nietypowym kształtem swojej bryły, czy też niekonwencjonalnym wnętrzem- obok nich po prostu nie można przejść obojętnie. Taki właśnie dom prezentowaliśmy Wam w tym tygodniu na homify. W zależności od strony, z której się na niego patrzy, dom ten prezentuje swoje inne oblicze. Jeżeli chcecie zobaczyć, jak wygląda z innych perspektyw, zajrzyjcie do artykułu Dom o czterech twarzach!

5. 10 trendów obowiązkowych w nowoczesnych wnętrzach!

Urządzając wnętrze małego domu, warto pamiętać również o najnowszych wnętrzarskich trendach! Niektóre z nich są absolutnie ponadczasowe, a inne całkowicie nowe- bez względu na to, aranżując w zgodzie z nimi mamy pewność, że nasze wnętrza będą stylowe i szykowne. Zapoznajcie się z najciekawszymi trendami na 2016 roku w artykule 10 trendów obowiązkowych w nowoczesnych wnętrzach!

Który projekt najbardziej się Wam podobał?

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu