homify

Pomoc i wsparcie

E-Mail
info@homify.pl
Pomoc
support@homify.pl
Telefon
+49 30 2089858-11
Facebook
https://www.facebook.com/pages/Homifypl
Twitter
https://twitter.com/Homify_PL
Google+
https://plus.google.com/+HomifyPlpl

FAQs

Czym jest homify?

homify jest niezależną platformą dla architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz, oraz ekspertów budownictwa. homify łączy klientów i profesjonalistów w całej Polsce.

Co oznacza nazwa homify?

homify jest połączeniem słów Home (dom) i Modify (modyfikuj).

Kto stoi za homify?

homify to grupa 100 młodych ludzi z całego świata, których łączy pasja do architektury i aranżacji wnętrz. Z siedzibą w Berlinie, homify jest całkowicie niezależne finansowo- nie ma żadnych powiązań z inwestorami, dużymi korporacjami czy jakimikolwiek innymi darczyńcami.

Jakie są zalety homify?

homify jest internetową platformą łączącą profesjonalistów z wielu dziedzin, takich jak architektura, projektowanie i dekoracja wnętrz, budownictwo i innych. homify oferuje sposób na poszerzenie Twojej obecności w świecie online poprzez udostępnienie miejsca na swojej platformie. Twój profil może być uaktualniany na bieżąco, prezentując coraz to nowsze projekty. Te z kolei mogą być przeglądane i zapisywane przez użytkowników w ich własnych Katalogach Inspiracji. W ten sposób homify umożliwia Tobie i Twojemu biznesowi znalezienie i przyciągnięcie potencjalnych klientów.

Jak działa homify?

homify działa w oparciu o konta użytkownika. Zarejestrowanie się na naszej platformie zajmuje tylko kilka minut, a znacznie powiększa Twoją szansę na znalezienie potencjalnych klientów.

Czy homify jest darmowe?

Tak, utworzenie i prowadzenie konta, a także umieszczanie zdjęć jest całkowicie darmowe. Nie ma żadnych ukrytych kosztów.

Jak homify jest finansowane?

homify tworzy treści redakcyjne opatrzone zdjęciami zapewnionymi przez Profesjonalistów, co odbywa się na zasadzie dyskretnej reklamy. homify zezwala jedynie na reklamy od marek cieszących się wysoką reputacją, będących liderami branży architektonicznej i budowniczej.

Czy prawa autorskie do zdjęć zostaną zdjęte wraz z ich opublikowaniem na homify?

Nie, jedynie homify będzie miało prawo do używania zdjęć. Opublikowane zdjęcia nie będą udostępniane żadnym stronom trzecim.

Czy mogę wycofać prawo do używania zdjęć przez homify?

Tak, możesz to zrobić. Prawo to użytkowania zdjęcia zostanie odebrane homify, gdy usuniesz swoje konto. Proszę mieć na uwadze, że w takim przypadku wszystkie znajdujące się na koncie zdjęcia zostaną usunięte.

Podanie jakich informacji jest wymagane przez homify?

W celu utworzenia konta, należy podać adres email, kategorię, do której można przypisać Twój biznes oraz obszary usług, w którym on działa. Prosimy wziąć pod uwagę, iż im więcej informacji zawiera Twój profil, tym większe jest prawdopodobieństwo, że zwróci on uwagę potencjalnych klientów. Podane przez Ciebie informacje są rzecz jasna poufne.

Kto może mnie ocenić?

Każdy zarejestrowany użytkownik może ocenić Profesjonalistów.

Co zostaje poddane ocenie?

Oceny są bardzo ważną częścią profilu homify i nie powinny być bagatelizowane. Nie tylko pozwalają na uzyskanie wysokiego rankingu Twoich produktów i usług, ale także podnoszą wartość Twojego profesjonalnego doświadczenia. Stanowią także sposób na utworzenie więzi zaufania pomiędzy Twoim biznesem a klientem.

Czy mogę wyłączyć opcje oceniania na moim profilu Profesjonalisty?

Nie, nie ma takiej możliwości.

Czy mogę samodzielnie usunąć negatywne lub niepoprawne oceny?

Tak, każdy Profesjonalista może samodzielnie usunąć nieadekwatne oceny.

Czy obszar usług, w którym się specjalizuje ma znaczenie, jeżeli chodzi o ranking wyszukiwania Profesjonalistów?

Tak, jak najbardziej. Ogólnie rzecz ujmując, każda aktywność na twoim profilu będzie miała pozytywny efekt na Twój ranking na homify.

Czy mogę zaprosić moich dotychczasowych klientów do wystawiania mi opinii na homify?

Tak. Aby tego dokonać, należy kliknąć na opcję “Poproś o ocenę“ na Twoim profilu. Twoi klienci otrzymają następnie linka do Twojego profilu homify i wtedy uzyskają możliwość wystawienia Ci opinii.