Lampy druciane -– oryginelne, lekkie, uniwersalne

Edytuj
Ekotechnik24.pl – lampy na indywidualne zamówienie

Porady dekoracyjne

Ażurowe lampy druciane, zwane także druciakami lub klatkami, są teraz prawdziwym hitem. Dlaczego cieszą się takim powodzeniem?
Lampy druciane mają najróżniejsze formy

Wśród lamp drucianych są m.in.:

    ▪    lampy wiszące (z jednym lub wieloma zwisami) 

    ▪    plafony, czyli lampy, które montuje się bezpośrednio na suficie 

    ▪    kinkiety, które montuje się na ścianie

Lampy druciane pasują do różnych wnętrz
Dzięki zachwycająco prostej formie lampy druciane pasują do wnętrz urządzonych w różnych stylach. Najlepiej prezentują się we wnętrzach w stylu:

    ▪    industrialnym (loftowym), a więc nieco surowym, nawiązującym do przestrzeni poprzemysłowych. We wnętrzach utrzymanych w tym stylu najlepiej prezentują się proste lampy druciane w kolorze czarnym.   

  ▪    skandynawskim, zachwycającym lekkością form, jasną kolorystyką i funkcjonalnością. We wnętrzach tego rodzaju pięknie prezentują się zwłaszcza lampy druciane w kolorze białym i miedzianym.  

   ▪    minimalistycznym, stawiającym na proste formy i harmonię. We wnętrzach urządzonych w tym stylu najpiękniej wyglądają lampy druciane o prostych, geometrycznych kształtach.  

   ▪    rustykalnym, nawiązującym do wiejskiego stylu życia. We wnętrzach rustykalnych świetnie wyglądają lampy druciane w kolorze czarnym, o najróżniejszych kształtach: od najprostszych po fantazyjne.  

   ▪    glamour, kojarzącym się z luksusem i… lekkim przymrużeniem oka.  Do takich wnętrz najbardziej pasują lampy druciane o fantazyjnych kształtach, najlepiej  w kolorze miedzianym i białym.

Lampy druciane są bardzo różnorodne – każdy znajdzie coś dla siebie

Ażurowe klosze lamp drucianych mogą mieć kształt kuli (także spłaszczonej), ściętego stożka, diamentu i wiele innych, czasem bardzo fantazyjnych i zaskakujących kształtów.

Artykuł pochodzi ze strony Ekotechnik24.pl

Lampy druciane ekotechnik24.pl