Skosy w pokoju dziennym

Edytuj
izaa1981

Aranżacyjne dylematy

Witam,

potrzebuję pomysłów i porady w aranżacji bardzo nietypowego pokoju poddasza. Posiada on skos opadający do wysokości 55 cm z 2 stron. Poza tym pokojem dysponujemy małą sypialnią (6m2). Pokój dzienny ma bardzo ładne okno dachowe. Skos w sypialni jest znacznie mniejszy niż w salonie – ukazany na zdjęciu. Pokoje oba zw względu na skosy nie są łatwe w aranżacji – moja prośba to wyzwanie dla kreatywnych.Załączam także zdjęcie 2giego pokoju – sypialni gdyż rozważam przeniesienie miejsca zabaw  córki do sypialenki, kosztem spania rodziców na kanapie w salonie.

STÓŁ. Bardzo mi zależy aby znaleźć miejsce na stół jadalny gdyż kuchnia jest na prawdę mała i przez brak stołu jemy na kolanach

MIEJSCE ZABAWY Mieszkam z mężem i 2 letnią córeczką – stąd potrzebny jest kącik zabaw dla córki. 

Bardzo będę wdzięczna za każdy pomysł który pozwoli nam na uporządkowanie przestrzeni :) Dla zainteresowanych mogę podesłać więcej zdjęć.

Pok%c3%b3j dzienny 1 5
Pok%c3%b3j dzienny 1 5 Pok%c3%b3j dzienny 1 1 Pok%c3%b3j dzienny 1 8 Pok%c3%b3j dzienny 1 2 Pok%c3%b3j dzienny 1 7